Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda Kona Hybrid
Akcie
Aktuálne akcie

Kona Hybrid

Cena s DPH od: 23 490,00 €

Očarujúce z každého uhla. Nové modely KONA preberajú oceňované línie a štýlové hrany predchodcu a posúvajú ich na novú úroveň spolu s novými vylepšeniami dizajnu a so špičkovými technologickými výdobytkami, ako sú špičková konektivita a bezpečnostné prvky.  Nový model Hyundai KONA je dostupný ako hybrid, jeho benzínový motor a elektromotor spolupracujú na vynikajúcej spotrebe a na znížení emisií.

Na stiahnutie

Výbava

Dizajn

Dizajnové úpravy prednej a zadnej časti dávajú novému modelu KONA uhladenejší a premyslený vzhľad, pričom udržiavajú jeho robustné proporcie a odlišujú ho od ostatných SUV. Výrazné progresívne dizajnové úpravy dali novému modelu KONA aerodynamickejší a atletickejší vzhľad. Športovú siluetu podčiarkuje vizuálne spojenie medzi blatníkmi a ostrejšou, čistejšou a harmonickejšou prednou časťou.

Uhladený nový dizajn svetiel.

Príťažlivá nová predná časť prešla kompletnou úpravou s novými LED svetlometmi a s úzkymi dennými svetlometmi na vrchu. Zadnú časť dopĺňajú nové svetlá s horizontálne tvarovanými grafickými prvkami. Tie odrážajú výnimočnú identitu svetelného podpisu prednej časti.

Výrazné nové nárazníky.

Príťažlivý nárazník sa plynulo spája s blatníkmi a vytvára tak pás pod novou výraznou mriežkou. Nový zadný nárazník, ktorý taktiež nasleduje koncept ochranného brnenia z prednej časti a bokov – dopĺňa ho výrazná ochranná platňa metalickej farby.

Dynamické nové disky kolies.

Vyberte si z ponuky zliatinových diskov kolies vrátane nového dizajnu kolies s priemerom 17” a 18” – 16” pochádzajú z predchádzajúceho modelu KONA.

Špička v komforte konektivity.

Všestranný, komfortný a pripojený. Interiér nového modelu KONA je vytvorený tak, aby priniesol modernejší a rafinovanejší vzhľad ako jeho predchodca. Odolný a vycibrený, dokonalý pre aktívny životný štýl. Interiér dokonalo dopĺňa exteriér. A pokiaľ ide o špičkové technológie, môžete si vybrať z najmodernejších prvkov konektivity a komfortu.

Nová 10,25” digitálna prístrojovka.

Technologicky vycibrený vzhľad dopĺňa nová 10,25” digitálna prístrojová doska, ktorá zobrazuje informácie o jazde tam, kde ich vidíte najlepšie.

Nová 10,25” dotyková obrazovka.

Dotyková 10,25” dotyková obrazovka poskytuje prístup k prvkom vozidla ako infotainment, navigácia, obľúbené aplikácie a hudba cez zrkadlenie telefónu.

Nové pokročilé bezpečnostné a asistenčné prvky vodiča.

Nový model KONA dostal do výbavy viacero bezpečnostných a asistenčných systémov pre väčší pocit pokoja. Radarový tempomat (SCC) obohatila funkcia stop and go. Novinkou je Výstraha na odídenie vozidla vpredu (LVDA), ktorá upozorní vodiča na to, že vozidlo, ktoré pred ním stálo, už odišlo. Do výbavy sa dostali aj Výstraha pre zadné sedadlá (RSA) a Výstraha pri bezpečnom vystupovaní (SEW).  Asistent na upozornenie na vozidlá približujúce sa v priečnom smere pri cúvaní v modeli KONA s DCT predchádza kolíziám pri cúvaní tým, že v prípade odhalenia prichádzajúceho vozidla aktivuje brzdy. Nový model KONA dostal Automatické udržanie vozidla v jazdnom pruhu (LFA). Zásahmi do riadenia udržiava vozidlo v strede jazdného pruhu na diaľniciach aj v mestách a to v rýchlosti od 0 do 180 km/h. BCA využíva radarové snímače v spodnej časti zadného nárazníka a prednú kameru a upozorní vodiča na vozidlá v mŕtvom uhle. Ak vodič zapne smerovku, spustí sa výstraha a kolízii zabránia zásahy do riadenia.

Špičkové prvky konektivity a technológie.

Užite si špičkové technológie s 10,25-palcovou dotykovou obrazovkou, ktorá vám poskytne všetko, čo potrebujete a rovno na veľkej obrazovke: navigáciu, zrkadlenie mobilných telefónov, viacnásobné Bluetooth pripojenie, funkciu rozdelenej obrazovky a služby Bluelink® Connected Car – takže môžete ovládať vozidlo z telefónu alebo hlasom. V ponuke je aj prémiový audiosystém KRELL  s ôsmimi vysoko výkonnými reproduktormi a so subwooferom zabezpečuje výnimočnú akustiku a realistické podanie zvuku. 

Služby Bluelink® Connected Car Services.

Ovládajte vozidlo prostredníctvom mobilného telefónu alebo hlasom. Služby Bluelink® Connected Car Services prinášajú bezproblémové prepojenie priamo s novým modelom KONA pomocou online rozpoznávnia hlasu a viacerých prvkov na zvýšenie pohodlia cestovania. Na špičke prvkov, ktoré môžete ovládať aplikáciou Bluelink, sú služby Hyundai LIVE Services s päťročným predplatným, ktoré sú súčasťou navigácie.

Online plánovanie trasy.

Trasu vypočítava server Hyundai. Umožňuje to presnejšie predpovedať dopravu či lepšie určiť čas príchodu a prípadne spoľahlivejšie upraviť trasu.  Ak ste zaparkovali ďalej od cieľa, pokračujte v navigovaní s aplikáciou Bluelink. Vďaka rozšírenej realite a Google Maps vám mobil povie, kadiaľ ísť. 

Užite si špičkové prvky komfortu.

Pokiaľ ide o komfort, tak nový model KONA dostal viacero najmodernejších komfortných a funkčných prvkov automobilov – a to aj pre pasažierov na zadných sedadlách. Patria sem napríklad vyhrievané zadné sedadlá či USB port v druhom rade sedadiel.

Elektrická parkovacia brzda sa nachádza na stredovej konzole. Používa sa pohodlne a ľahko a zároveň vytvára dodatočný odkladací priestor v interiéri. 

S vynikajúcou viditeľnosťou vám head-up displej zvýši bezpečnosť premietaním informácií ako rýchlosť, navigácia a výstrahy priamo do zorného poľa.

Viac info

Kontaktné údaje na predajcu

E-mail: hyundai@autopolis.sk
Telefón: +421 917 953 049

Vytlačiť Vytlačiť

Osobné údaje budú spracované v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.

Údaje označené * su povinné