Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Novinky HYUNDAI ~ Hyundai na autosalóne v Nitre s dvoma premiérami a florbalovým ihriskom

26.09.2019 Novinky HYUNDAI

autosalon_ioniq

  • Hyundai na nitrianskom autosalóne (3.-6. október 2019) predstaví v slovenskej premiére nový IONIQ Electric a SUV KONA Hybrid
  • Súčasťou expozície je aj takmer kompletné aktuálne portfólio značky, vrátane rady i20, i30, športových vozidiel N a SUV KONA, Tucson a Santa Fe
  • Lákadlom je florbalové ihrisko ako súčasť Hyundai expozície, prostredníctvom ktorého značka vyjadruje svoju podporu slovenskému ženskému florbalu
  • Návštevníci autosalónu sa môžu tešiť na možnosť vyskúšať si vozidlá Hyundai na testovacích jazdách a vyhrať VIP zájazd na zápas futbalového klubu FC Chelsea

Od štvrtku 3. októbra do nedele 6. októbra 2019 majú nielen obyvatelia Nitry možnosť naživo sa zoznámiť s najaktuálnejšími novinkami z oblasti automobilizmu a dopravy. Hyundai na nitrianskom autosalóne nechýba ani tento rok a rovnako ako v minulosti, aj tentoraz si pre návštevníkov prichystal viacero atraktívnych noviniek a sprievodných aktivít. 

Jedenástka modelov, dve e-novinky

Hyundai, ktorý má svoj stánok v samostatnej hale B, vystavuje až 11 vozidiel. V štyroch zónach majú návštevníci možnosť bližšie spoznať najpredávanejšie modely z rady „i“ (i20, i20 Active, i30 kombi), vysokovýkonné N-ká, resp. športovo ladený N Line (i30 N, i30 Fastback N, i30 N Line), kompletnú zostavu na Slovensku predávaných SUV (Kona, Tucson, Santa Fe) a dve novinky. Tými sú nový elektrický IONIQ, ktorý prináša okrem osvieženého dizajnu a nových bezpečnostných systémov najmä väčšiu kapacitu batérie a dojazd až 311 km, a prvé hybridné SUV z dielne Hyundai, známy model Kona v prevedení Hybrid. Na viaceré modely zároveň Hyundai pripravil atraktívne cenové zvýhodnenie v podobe autosalónového bonusu.

Hyundai fandí florbalu

Netradičným prvkom stánku je florbalové ihrisko, ktoré tvorí organickú súčasť expozície značky Hyundai na autosalóne v Nitre. Slovenský Hyundai sa stal v roku 2019 exkluzívnym partnerom ženskej florbalovej reprezentácie a zároveň generálnym partnerom najvyššej ženskej florbalovej ligy, ktorá nesie názov Hyundai extraliga žien. Týmto krokom sa Hyundai hlási k podpore tohto športu na Slovensku a zároveň prináša do svojho stánku nevšedný interaktívny prvok zábavy pre malých aj veľkých. Návštevníci si môžu počas celého autosalónu „vystrieľať“ zaujímavé výhry a v sobotu 5.10. od 14:00 dokonca trénovať streľbu na bránku pod dohľadom hráčok extraligových florbalových klubov Hyundai extraligy žien z Nitry a Partizánskeho. Účasť na florbalovej šou prisľúbil aj Maťo Homola, ambasádor N-modelov Hyundai a popredný slovenský automobilový pretekár. 

Testovacie jazdy so súťažou o VIP výlet na FC Chelsea

Vystavením vozidiel a florbalovými aktivitami však sprievodný program Hyundai na nitrianskom autosalóne nekončí. Rovnako ako po minulé roky, aj tento raz majú návštevníci možnosť bezplatne vyskúšať najnovšie vozidlá Hyundai na testovacích jazdách. Na skúšobné jazdy je pripravená flotila 12 vozidiel, vrátane ostrého Fastbacku N, obľúbeného Tucsonu, rodinného Santa Fe a výstavných premiér – nového IONIQ-u EV a KONA Hybrid. Absolventi testovacích jázd budú zaradení do žrebovania o exkluzívny VIP zájazd na domáci zápas anglického futbalového veľkoklubu FC Chelsea Londýn.

Hyundai oficiálne otvorí svoju účasť na nitrianskom autosalóne tlačovou konferenciou, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 3.10. o 10:00 v hale B.


Hyundai Motor Slovakia    
Hyundai Motor Czech, s.r.o., organizačná zložka Slovakia, je autorizovaným importérom značky Hyundai na Slovensku (ďalej len „Hyundai Slovensko“). V roku 2018 odovzdal zákazníkom v spolupráci so sieťou autorizovaných predajcov 7.621 osobných automobilov, čo predstavuje nárast o 6% v porovnaní s rokom 2017. Hyundai sa tak stal 3. najpredávanejšou značkou osobných áut na Slovensku s trhovým podielom 7,8%.      
Ďalšie informácie o spoločnosti Hyundai Slovensko, jej produktoch a službách sú k dispozícii na www.hyundai.sk. Sledujte Hyundai Slovensko na Facebooku @HyundaiSlovensko a Instagrame @HyundaiSlovensko.    
Hyundai Motor Europe    
V roku 2018 spoločnosť Hyundai Motor Europe odovzdala zákazníkom 543.292 automobilov – čo predstavuje nárast predaja o 3,9% oproti roku 2017. Takmer 75 % automobilov Hyundai predaných v regióne bolo navrhnutých, skonštruovaných a testovaných v Európe aby spĺňali požiadavky európskych zákazníkov. Dva európske závody - v Českej republike a Turecku - majú spolu výrobnú kapacitu 600.000 kusov automobilov ročne. Hyundai predáva automobily v 41 európskych štátoch v sieti 3.000 autorizovaných predajcov.    
Ďalšie informácie o Hyundai Motor Europe a jej produktoch sú k dispozícii na www.hyundai.com/eu. Sledujte Hyundai Motor Europe na sieti Twitter @HyundaiEurope a Instagram @HyundaiEurope.    
Hyundai Motor Co.    
Spoločnosť Hyundai Motor Co., založená v roku 1967, je významným svetovým partnerom v oblasti automobilovej výroby a súvisiacich služieb. Hyundai Motor Group má inovatívnu obchodnú štruktúru umožňujúcu využívanie zdrojov od taveného železa po hotové automobily. Spoločnosť Hyundai Motor má po celom svete 8 výrobných závodov a 7 dizajnových a technických centier a v roku 2018 celosvetovo predala vyše 4,5 milióna vozidiel. S viac ako 110.000 zamestnancami na celom svete Hyundai Motor pokračuje v rozširovaní  svojho modelového programu lokalizovanými vyrábanými modelmi a usiluje sa posilniť svoju rolu lídra v oblasti ekologického pohonu spustením výroby celosvetovo prvého sériového automobilu poháňaného palivovým článkom na vodík – Hyundai ix35 Fuel Cell, a modelmi IONIQ, ktoré ako prvé na svete ponúkajú trojaký elektrifikovaný pohon – čisto elektrický, hybridný a plug-in hybridný. Ďalšie informácie o Hyundai Motor a jej produktoch sú k dispozícii na www.worldwide.hyundai.com alebo www.hyundaiglobalnews.com

Späť
Naše otváracie hodiny nemusia byť také, na aké ste si už zvykli.