Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda Nový IONIQ 5
Akcie
Aktuálne akcie

Nový IONIQ 5

Cena s DPH od: 41 390,00 €

Nádherný až vyráža dych a mimoriadne vyspelý IONIQ 5 redefinuje pohľad ľudí na elektrické automobily. Má inovatívny dizajn štúdie a široké portfólio inteligentných technológií. Bol vytvorený, aby vás doviezol ďalej – s rýchlejším nabíjaním a štýlovo.


Na stiahnutie

Výbava

Budúcnosť elektrickej mobility je tu.

Svojím atraktívnym dizajnom a vysokou jazdnou dynamikou, ako aj 800-voltovým systémom batérie pre ultrarýchle nabíjanie, toto prelomové elektrické CUV poskytuje vzrušujúcu výkonnosť – vďaka úplne novej elektrickej platforme, ktorá predstavuje technologický míľnik v tejto ére expanzie elektrických vozidiel.


Elektrizujúci dizajn.
Úhľadná zmyselnosť IONIQ 5, inšpirovaná futuristickým dizajnom štúdie Concept 45 EV, je homage tradície dizajnu Hyundai transponovaného do budúcnosti.

Platforma E-GMP.
Rýchlejšie nabíjanie, dlhší dojazd, lepšie jazdné vlastnosti a väčší vnútorný priestor – vďaka prelomovej platforme Hyundai pre elektrické vozidlá E-GMP (Electric Global Modular Platform).


Inteligentný životný priestor.
Vďaka osobitnej platforme pre elektrické vozidlá sme mohli vytvoriť interiér poskytujúci úplne nový zážitok z jazdy – redefinovali sme priestor na život aj v pohybe.


Charakteristický. Ikonický. Čistý. Dizajn štúdie v sériovej výrobe.

Čistý dizajn modelu IONIQ 5 prináša osvieženie medzi elektrické automobily vypustením komplexnosti pre oslavu čistých línií a minimalistických štruktúr. Jedinečná trojrozmerne tvarovaná kapota zasahuje hlboko do blatníkov, minimalizujúc medzery medzi panelmi pre čistý, hight -tech vzhľad. LED svetlomety obsahujú parametrické pixely – jedinečné dizajnové prvky pripomínajúce šperky, ktoré budú mať všetky budúce modely IONIQ.


Z tmy do svetla v 256 pixeloch.
Vidieť a byť videný – korunovačnými klenotmi na ikonickej prednej časti sú charakteristické LED svetlomety s 256 kubickými pixelmi.

Výrazný a jasný zozadu.
Inovatívny dizajn majú aj zadné LED svetlá modelu IONIQ 5 s parametrickými pixelami v unikátnej štvorhrannej grafike koncových svetiel.

Exkluzívne 20" disky z ľahkej zliatiny.
Aerodynamicky optimalizované disky reflektujú hlavnú tému dizajnu, zvýrazňujú exkluzívny imidž elektromobility a perfektne harmonizujú s elegantným profilom vozidla.

Solárna strecha.
Inovatívna solárna strecha vyrába elektrickú energiu a dobíja ňou vysokonapäťovú batériu, čím predlžuje dojazd.


Žite, jazdite, pracujte, relaxujte.

V kabíne modelu IONIQ 5 sa stierajú hranice medzi životným priestorom a dopravným prostriedkom. Naša nová platforma pre elektrické vozidlá nám umožnila vytvoriť interiér pre úplne nový zážitok z automobilu. Rovná podlaha, výškovo nastaviteľné predné sedadlá, ktorých operadlá sa dajú sklopiť do polohy ležadla, a flexibilná posuvná stredová konzola vytvárajú neobyčajný zážitok.

Perfektné miesto na načerpanie energie.
Vychutnajte si prémiový komfort s relaxačnými sedadlami s úplne sklopným operadlom vpredu. Natiahnite si chrbát počas prestávky na nabíjanie – stlačením jedného gombíka.

Posuvná stredová konzola.
Prispôsobte si interiér podľa svojich potrieb. Stredovú konzolu môžete posunúť dozadu k zadným sedadlám, aby ju vaše deti mohli využiť ako stolík na hranie alebo piknik.

Širokouhlý digitálny združený prístroj.

Displej infotainmentu s uhlopriečkou 31,2 cm (12,3") plynulo nadväzuje na digitálny združený prístroj s uhlopriečkou 31,2 cm (12,3"). High-tech dizajn pre pohodlný prístup k všetkým funkciám vozidla, bezpečnosti a infotainmentu.

Výškovo nastaviteľné predné sedadlá.

Vychutnajte si prémiový komfort s relaxačnými sedadlami s úplne sklopným operadlom vpredu. Natiahnite si chrbát počas prestávky na nabíjanie – stlačením jedného gombíka.

Inovatívne použitie materiálov šetrných k životnému prostrediu.

V interiéri IONIQ 5 sú v širokej miere použité ekologické materiály a recyklované vlákna. Napríklad na čalúnenie stropu, koberec a poťahy sedadiel sa využíva surovina extrahovaná z cukrovej trstiny. Toto riešenie je recyklovateľné aj estetické zároveň. Inovatívne použitie prírodných materiálov je ďalším príspevkom k udržateľnosti v našom výrobnom procese, ktoré robí IONIQ 5 menej závislým na produktoch z ropy.

Viac info

Kontaktné údaje na predajcu

E-mail: hyundai@autopolis.sk
Telefón: +421 917 953 049

Vytlačiť Vytlačiť

Osobné údaje budú spracované v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.

Údaje označené * su povinné