Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda BAYON
Akcie
Aktuálne akcie

BAYON

Cena s DPH od: 14 490,00 €

Pozerajte na svet z vyššej perspektívy.

Úplne nový BAYON je crossover s kompaktnými vonkajšími rozmermi a veľkým vnútorným priestorom navrhnutý tak, aby zanechal trvalý dojem. Je vybavený najmodernejšími smart technológiami - najlepšími bezpečnostnými systémami v triede a funkciami digitálnej konektivity – a efektívnymi pohonnými jednotkami, vrátane 48 V mild hybridného systému.


Na stiahnutie

Výbava

Prináša čerstvý vietor do segmentu štýlom, bezpečnosťou a priestorom.

Nový BAYON je najmladší a najkompaktnejší člen populárnej rodiny SUV značky Hyundai. Toto svieže crossover SUV prináša čerstvý vietor do segmentu svojím neprehliadnuteľným štýlom, priestranným interiérom a inteligentnou technológiou – mild hybridným pohonom a dlhým zoznamom bezpečnostných prvkov a funkcií konektivity.


Najlepší digitálny prístrojový panel v triede.

Digitálny prístrojový panel 10,25" a centrálny dotykový displej 10,25" s funkciou delenej obrazovky sú high-tech prvkami v najlepšom digitálnom kokpite v triede.

Najlepšia bezpečnostná výbava v triede.

So širokým portfóliom bezpečnostných prvkov Hyundai Smart Sense – z ktorých mnohé sú v štandardnej výbave – je nový BAYON jedným z najlepšie vybavených automobilov v segmente malých SUV.

Rýchla a jednoduchá konektivita.

Centrálny dotykový displej podporuje služby Apple CarPlay™ a Android Auto™, takže si môžete pripojiť svoj smartfón a ovládať jeho funkcie na veľkej obrazovke.

5 rokov záruky bez obmedzenia kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai aj nový BAYON je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. Na túto kvalitu vám poskytujeme 5 rokov záruky bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, aby ste sa mohli tešiť z vecí, ktoré máte v živote radi a nemuseli sa strachovať o svoj automobil. Vychutnajte si bezstarostnosť vďaka jednej z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.



Kontaktné údaje na predajcu

E-mail: hyundai@autopolis.sk
Telefón: +421 917 953 049

Vytlačiť Vytlačiť

Osobné údaje budú spracované v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.

Údaje označené * su povinné