Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Akcie HYUNDAI ~ Hyundai Santa Fe - pre (ne)dokonalých rodičov

27.11.2018 Akcie HYUNDAI

hyundai_santa_fe_header

hyundai_novy_ioniq_electric_konfigurator hyundai_novy_ioniq_electric_skladovky hyundai_novy_ioniq_electric_cennik


hyundai_santa_fe

Perfektný rodinný automobil

Rodinné automobily nemusia byť nudné. Široká kaskádovitá chrómovaná maska chladiča a  19-palcové disky z ľahkej zliatiny dotvárajú jedinečný a výrazný dizajn nového SUV.

A naviac priestranný interiér so zväčšeným priestorom na nohy a mnoho miesta v batožinovom priestore vám poskytujú všetko pohodlie, ktoré potrebujete pre radostné chvíle s vašou rodinou.

Objednajte sa na testovaciu jazdu:

hyundai_novy_ioniq_electric_testovacia_jazda

hyundai_santa_fe_bonus

Získajte bonus* až 1.500 € a zaobstarajte si nový HYUNDAI Santa Fe už od 34.990 €!

hyundai_kona_hybrid_zistite_cenu

hyundai_santa_fe_dieta

Nikto z nás nie je dokonalý, aj keď sa o to z celých síl snažíme. Počas šoférovania sa občas naše myšlienky rozutekajú rôznymi smermi a naše sústredenie sa tým oslabuje. Nový Hyundai Santa Fe sa však dokáže stopercentne venovať jazde a zároveň predvídať situácie namiesto nás. Preto je vybavený najmodernejšími bezpečnostnými systémami – udrží vozidlo v jazdnom pruhu, sleduje únavu vodiča a je vybavený systémom núdzového brzdenia. Absolútnou novinkou však je akustické varovanie pri zabudnutí dieťaťa na zadnom sedadle a zablokovanie dverí, ak by dieťa chcelo vystúpiť do rušnej premávky. A to robí zo Santa Fe dokonalé rodinné SUV.hyundai_sante_fe_smart_zaruka

Záruka na 5 rokov

Samozrejmosťou sú benefity** v podobe:

  • 5 rokov záruky bez obmedzenia kilometrov
  • Zimné pneumatiky
  • Výhodné financovanie

hyundai_benefity

hyundai_sante_fe_smart_info

Pre viac informácií

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať alebo prísť pozrieť osobne na našich prevádzkach:


autopolis_jazdene_vozidla

ODKÚPIME VAŠE STARÉ VOZIDLO

autopolis_jazdene_vozidla

VYKUPUJEME AJ FIREMNÉ VOZIDLÁ.


** Zimné pneumatiky sú benefitom, pri ktorom má zákazník možnosť získať sadu 4 ks zimných pneumatík so zľavou až do 65 %. Výhodné financovanie ponúka možnosť financovať nákup vozidla Hyundai za zvýhodnených podmienok, prostredníctvom finančných produktov Refresh paušál, Ľahké splátky alebo Pätinky. Hyundai 5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov je unikátny benefit, ktorý sa vzťahuje len na vozidlá Hyundai pôvodne predané cez autorizovaného predajcu Hyundai koncovému zákazníkovi podľa podmienok stanovených v garančnej knižke.

* Bonus 1 500 € platí len pri financovaní nákupu vozidla prostredníctvom produktov Výhodného financovania a zároveň využití benefitu Zimné pneumatiky alebo využitím benefitu Zimné pneumatiky v prípade platby v hotovosti.

Späť

Galéria k článku

MÁME OTVORENÉ! 🎉 Pozrite si naše otváracie hodiny od 19. apríla