Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Akcie HYUNDAI ~ Hyundai Santa Fe - pre (ne)dokonalých rodičov

27.11.2018 Akcie HYUNDAI

Nový Hyundai Santa Fe s bonusom 1 500 €

hyundai_santa_fe

Už od 34 990 €

Hyundai Santa Fe môžete teraz získať s bonusom 1 500 €. Samozrejmosťou sú benefity* ako 5 rokov záruky bez obmedzenia kilometrov, havarijné poistenie, zimné pneumatiky a ľahké splátky.

hyundai_benefity

*V prípade platby v hotovosti za vozidlo získava zákazník havarijné poistenie na 1 rok zadarmo. V prípade nákupu vozidla prostredníctvom akciového financovania získava zákazník havarijné poistenie so sadzbou 1,99 % ročne počas doby trvania financovania. Za extra výhodné ceny získate 4 kusy zimných pneumatík značky Nokian s rozmerom 235/65 R17 za 176 € s DPH alebo 235/60 R18 za 204 € s DPH alebo 235/55 R19 za 252 € s DPH.

Pre (ne)dokonalých rodičov

Nikto z nás nie je dokonalý, aj keď sa o to z celých síl snažíme. Počas šoférovania sa občas naše myšlienky rozutekajú rôznymi smermi a naše sústredenie sa tým oslabuje. Nový Hyundai Santa Fe sa však dokáže stopercentne venovať jazde a zároveň predvídať situácie namiesto nás. Preto je vybavený najmodernejšími bezpečnostnými systémami – udrží vozidlo v jazdnom pruhu, sleduje únavu vodiča a je vybavený systémom núdzového brzdenia. Absolútnou novinkou však je akustické varovanie pri zabudnutí dieťaťa na zadnom sedadle a zablokovanie dverí, ak by dieťa chcelo vystúpiť do rušnej premávky. A to robí zo Santa Fe dokonalé rodinné SUV.

Viac o bezpečnostných vychytávkach nového Santa Fe nájdete na www.nedokonalyrodic.sk.

Objednajte sa na Testovaciu jazdu s novým Hyundai Santa Fe

Neváhajte a objednajte sa na testovaciu jazdu už dnes! Tešíme sa na Vás. 

Nezabudnite si pozrieť cenník

hyundai_sante_fe_smart_info

Pre viac informácií

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať alebo prísť pozrieť osobne na našich prevádzkach:


autopolis_jazdene_vozidla

ODKÚPIME VAŠE STARÉ VOZIDLO

autopolis_jazdene_vozidla

VYKUPUJEME AJ FIREMNÉ VOZIDLÁ.


Kombinovaná spotreba: 5,7 – 6,3 l/100 km, emisie CO2: 150 – 165 g/km. Foto je ilustračné. Hyundai 5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených km sa vzťahuje len na vozidlá Hyundai pôvodne predané cez autorizovaného predajcu Hyundai / AUTOPOLIS koncovému zákazníkovi podľa podmienok stanovených v záručnej knižke.

Späť

Galéria k článku

OTVÁRACIE HODINY POČAS Vianočných sviatkov 2019 a Nového roka 2020