Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Akcie FORD ~ 5 rokov záruka & servis zdarma Ford MONDEO

06.08.2018 Akcie FORD

ford_nove_mondeo_header

5 rokov záruka & servis zdarma pre Mondeo

Predĺžená záruka Ford Protect platí počas prvých 5 rokov alebo 120 000km, pričom platí tá z podmienok, ktorá nastane skôr. Servis vozidla zdarma zahŕňa pravidelné servisné prehliadky povinnej údržby výrobcu, pričom služba platí počas prvých 5-tich rokov od prvej registrácie vozidla alebo prvých 5-tich servisných prehliadok, maximálne však do nájazdu 120 000 kilometrov.

Vyberte si svoj nový Ford MONDEO 

vo výbave Trend už od 24.490 EUR
Trend Vám ponúka bohatú výbavu, moderné technológie a prepracované prevedenie v tej najvyššej kvalite. Všetko zladené pre dokonalý zážitok z jazdy.

vo výbave Titanium už od 28.490 EUR
Výbava Titanium vám ponúka maximálny zážitok z vozidla nielen za volantom. Aj pohľad na vozidlo s dizajnovými doplnkami, štýlovými diskami kolies z ľahkej zliatiny, 10" LCD prístrojovým panelom a LED osvetlením si vás podmania.

vo výbave Titanium Hybrid za 34.580 EUR
Prevedenie Hybrid spája výhody pohonu na elektrinu a benzínový pohon. Nové Mondeo Hybrid vyniká spotrebou a komfortom, zároveň ale nerobí ústupky v dynamike a dojazde. Jeho inteligentné systémy pomáhajú využiť výkon a hospodárnosť vozidla na maximum.

vo výbave ST-Line už od 33.990 EUR
Hliníkové pedále, chrómované detaily a celý rad športových prvkov udeľujú Mondeu ST-Line vzhľad, ktorý dokonale vyjadruje váš športový životný štýl. Upúta vás tiež exteriérová sada ST-Line. Spodné nárazníky sú rozšírené, rovnako tak aj nástavce prahov. Mriežka chladiča má vzor včelieho plástu v čiernom vysokom lesku.

Viac informácií o novom Ford MONDEO:

Viac informácií o predchádzajúcom Ford MONDEO:


autopolis_jazdene_vozidla

ODKÚPIME VAŠE STARÉ VOZIDLO

autopolis_jazdene_vozidla

VYKUPUJEME AJ FIREMNÉ VOZIDLÁ.

Späť

Galéria k článku

Pozrite si naše otváracie hodiny počas lockdownu 🔒