Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda Nová KONA N
Akcie
Aktuálne akcie

Nová KONA N

Cena s DPH od: 35 490,00 €

Nie je to obyčajné SUV.

Ak ste si mysleli, že SUV a pôžitok z jazdy sa navzájom vylučujú, mýlili ste sa. Nový Hyundai KONA N je skonštruovaný rovnako pre milovníkov prírody, ako aj pre fanúšikov športovej jazdy. Je jedno, o aké dobrodružstvo ide – KONA N poskytne vzrušenie.

Na stiahnutie

Výbava

Voláme ho pravé Hot SUV.

So svojou 8-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou DCT a výkonom 206 kW (280 k) KONA N nemôže zatajiť svoju DNA. Áno, je to N.

Všestrannosť a výkonnosť SUV.

Nový Hyundai KONA N rozširuje hranice všestrannosti. Umožňuje vám rovnako každodenné jazdenie v meste, ako aj dobrodružné výlety do prírody. Alebo na pretekársky okruh, ak chcete.

Ako pretekársky simulátor, ale v realite.

Okoreňte si každodennú rutinu digitálnym prístrojovým panelom 10,25", head-up displejom a, samozrejme, funkciou N Power Shift.


Exteriér

Energický bez kompromisov.

Po prvý raz divízia Hyundai N a dizajnové centrum Hyundai spolupracovali pri vývoji automobilu s karosériou SUV. Výsledkom je energický vzhľad, kombinujúci moderný dizajn nového modelu KONA s typickými dynamickými prvkami modelov N. 

Predná časť.

Pri pohľade spredu dominujú veľké otvory na vstup vzduchu a charakteristické LED svetlá modelov KONA. Spodná mriežka a červené akcenty citujú tému automobilového športu.

Bok.

Tvar nárazníka a akcentné prvky prechádzajú do bokov, kde zvýrazňujú efektivitu a rýchlosť. Disky 19" kované z ľahkej zliatiny nesú pneumatiky Pirelli P Zero.

Zadná časť.

Veľký zdvojený spojler na zadnej hrane strechy s ikonickým trojuholníkovým brzdovým svetlom je ingredienciou N. Dve veľké koncovky výfuku vyjadrujú športového ducha modelu KONA N. 


Interiér

Ovládacie prvky inšpirované automobilovým športom, každodenný komfort.

Ak máte radi jazdu, váš model KONA N si obľúbite od momentu, keď sa prvý raz posadíte do športového škrupinového sedadla. Každý prvok je podriadený dokonalej kontrole nad vozidlom: od riadenia a radenia až po kontinuálne monitorovanie výkonnosti.

Športové škrupinové sedadlá.

Na týchto športových sedadlách so zväčšenými bočnými časťami pre vynikajúcu podporu v zákrutách s koženými akcentmi a modrými stehmi sa budete cítiť ako pretekári. Poťahy sedadiel sú na výber z látky, kože a mikrovlákna.

Vyhrievané a ventilované predné športové sedadlá nového modelu Hyundai KONA N.

Športový volant N.

Kožený volant N výborne padne do ruky – a poskytuje kontakt s prvkami ako páčky na radenie a dve programovateľné tlačidlá na priamy prístup. A, samozrejme, k červenému tlačidlu N Grin Shift.

Digitálny prístrojový panel a dotykový displej.

Digitálny prístrojový panel 10,25" s grafikou inšpirovanou počítačovou pretekovou hrou je zladený s dotykovým displejom 10,25" zobrazujúcim jazdné dáta, ako napríklad odstredivé sily. Lepšie ako vaša obľúbená hra, v reálnom živote.

Volant nového modelu Hyundai KONA N.

Radiaca páka N DCT.

Logo N, športové kovové akcenty, ako línia a stehy vo farbe Performance Blue evokujú automobilový šport. Elegantné kožené prvky zlepšujú kontakt.

Radiaca páka N DCT nového modelu Hyundai KONA N. 


Výkonnosť

Výkonnosť automobilového športu na ceste. Aj mimo nej.

Nový Hyundai KONA N prináša dynamiku modelov N do segmentu SUV. N znamená viac ako iba motor s výkonom 206 kW (280 k) a 8-stupňovú dvojspojkovú prevodovku. Sú to aj vysokovýkonné prvky ako asistent rozjazdu, samosvorný diferenciál N a N Grin Control System s piatimi jazdnými režimami (vrátane jedného individuálne programovateľného). Všetky ich môžete zažiť za každých jazdných podmienok a v každom teréne. 


Motor nového modelu Hyundai KONA N. 

Turbodúchadlom prepĺňaný motor.

Motor 2,0 T-GDi dosahuje výkon 206 kW (280 k). Zvýšený krútiaci moment pri nízkych otáčkach a lineárny priebeh maximálneho výkonu pri vysokých otáčkach zvyšujú pružnosť, agilitu a pôžitok z jazdy.

Nový Hyundai KONA N vo farbe Sonic Blue jazdiaci po pretekovom okruhu.

Samosvorný diferenciál N.

Elektronicky ovládaný samosvorný diferenciál (E-LSD) reguluje prenos krútiaceho momentu na predné kolesá. Zlepšuje ovládateľnosť a stabilitu pri rýchlom prejazde zákrut.

8-stupňová dvojspojková prevodovka nového modelu Hyundai KONA N.

Dvojspojková prevodovka.

Rýchlo radiaca 8-stupňová dvojspojková prevodovka N DCT so spojkami v olejovom kúpeli umožňuje okrem automatického režimu aj manuálne radenia pre zvýšenie jazdnej dynamiky.


Nový Hyundai KONA N vo farbe Sonic Blue jazdiaci po štrkovej ceste, demonštrujúci nápravu N Power Sense Axle.

N Power Sense Axle.

So zvýšenou pevnosťou a zníženou hmotnosťou poskytuje predná náprava rýchlu a presnú spätnú väzbu vodičovi, zlepšuje trakciu a umožňuje intuitívnejšie ovládanie vozidla.

Muž v kombinéze N kontrolujúci pneumatiky Pirelli P Zero nového modelu Hyundai KONA N.

Vysokovýkonné pneumatiky.

Špeciálne pneumatiky Pirelli P Zero sú rovnaké, aké používajú tímy Hyundai na majstrovstvách sveta v automobilových súťažiach World Rally Championship.

Nový Hyundai KONA N vo farbe Sonic Blue jazdiaci do kopca po štrkovej ceste.

Trakčná kontrola.

Trakčná kontrola zlepšuje prejazdnosť KONA N v drsných podmienkach (nahrádza 4WD). Môžete prepínať štyri rozličné režimy (DEEP SNOW, SNOW, MUD a SAND).

Elektronicky regulovaný podvozok.

Pre lepšie jazdné vlastnosti a prispôsobenie má Hyundai KONA N elektronicky regulovaný podvozok. Jeho tvrdosť si môžete nastaviť podľa potreby.

Launch Control.

Akcelerujte pod dohľadom: asistent rozjazdu Launch Control zabraňuje prešmykovaniu kolies a zaručuje optimálnu trakciu pri intenzívnom rozjazde z miesta. 


Bezpečnosť

Bezpečne preskúmať limity výkonnosti.

Uvoľnite sa a pustite svoj Hyundai KONA N na limit. Asistenčné systémy Hyundai SmartSense chránia vás a vašich spolujazdcov najmodernejšími funkciami.

Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist (RCCA).

Pri cúvaní na cestu z miesta s obmedzeným výhľadom vás systém nielen upozorňuje na vozidlá približujúce sa zboku, ale – ak je to potrebné – aj automaticky zabrzdí.

Asistent na monitorovanie mŕtveho uhla (BCA) .

Systém využíva dva radarové senzory v zadnom nárazníku a upozorňuje vás na iné vozidlá v oblasti mŕtvych uhlov vonkajších spätných zrkadiel. Ak v takej situácii aktivujete smerové svetlá pre zmenu smeru, systém vydá akustický výstražný signál

Forward Collision-Avoidance Assist s detekciou cyklistov (FCA).

Systém FCA radarom a kamerou monitoruje cestu pred vozidlom a automaticky zabrzdí, ak náhle zabrzdí automobil idúci vpredu alebo sa na ceste pohybujú chodci alebo cyklisti.


Konektivita

Rozširuje hranice digitálne prepojeného automobilu.

Model N vám poskytuje viac informácií o vozidle a vašich jazdných výkonoch, ako sú výkon a krútiaci moment motora, prepĺňací tlak, odstredivé sily, časy kôl a akcelerácia. Dotykový displej infotainmentu 10,25" zobrazuje aj exkluzívny obsah N, umožňuje pripojenie smartfónu cez Apple CarPlay alebo Android Auto a poskytuje vám prístup k najmodernejším službám Hyundai Bluelink .

Detailný pohľad na digitálny prístrojový panel N 10,25

Digitálny prístrojový panel N 10,25".

Digitálny prístrojový panel N vám zobrazuje štatistické informácie o jazdných výkonoch, ako aj okamžitú hodnotu krútiaceho momentu a prepĺňacieho tlaku.

Detailný pohľad na centrálny dotykový displej 10,25

Dotykový displej 10,25" s vysokým rozlíšením.

Okrem zobrazovania Performance Driving Data System navigačný systém zabezpečuje aj prepojenie cez Apple CarPlay™ a Android Auto™.

Bluelink® Connected Car Services.

Bluelink® poskytuje optimálnu konektivitu a inteligentné funkcie zvyšujúce pohodlie jazdy.


Pohodlie

Cíťte sa výkonne a pohodlne.

Zameranie modelov N na výkonnosť neznamená, že nejazdíte pohodlne, keď posúvate hranice dobrodružnej jazdy. 

Head-up displej (HUD).

KONA N je naším prvým vysokovýkonným automobilom s HUD. V režme Sport alebo N zobrazuje otáčky, rýchlosť a indikátor radenia v špeciálnej grafike N.

Vyhrievané a ventilované sedadlá.

Teplé v zime a chladné v lete. Sedadlá vodiča a spolujazdca vpredu môžu byť vybavené vyhrievaním a ventiláciou.

5 rokov záruky bez obmedzenia kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai, aj nový model KONA N je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. Na túto kvalitu vám poskytujeme 5 rokov záruky bez obmedzenia kilometrov, aby ste sa mohli tešiť z vecí, ktoré máte v živote radi, a nemuseli sa strachovať o svoj automobil. Vychutnajte si bezstarostnosť vďaka jednej z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.

Kontaktné údaje na predajcu

E-mail: hyundai@autopolis.sk
Telefón: +421 917 953 049

Vytlačiť Vytlačiť

Osobné údaje budú spracované v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.

Údaje označené * su povinné