Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Pracovná ponuka ~ Autoklampiar

autoklampiar

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto práce: Panónska cesta 32, Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): Celková mzda 1 400 -2 600 €,  základná zaručená mzda 1 200 € + výkonnostné odmeny. Výkonnostná zložka je plne v rukách zamestnanca, nemáme stanovený mzdový strop.
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Karosárske opravy podobných vozidiel
  • Rozoberanie, skladanie, výmena ND
  • Výmena čelných a ostatných skiel
  • Rovnanie, príprava vozidla pred lakovaním a jeho kontrola po lakovaní
  • Odborná spolupráca pri obhliadkách poškodených vozidiel
  • Vymedzenie rozsahu opravy

Výhody:

  • Práca v úspešnej rastúcej slovenskej spoločnosti
  • Motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
  • Prístup k informáciám o technických novinkách
  • Pravidelné odborné vzdelávanie
  • Zamestnanecké zľavy na servisné a náhradné diely
  • Zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • Práca v modernom predajno-servisnom centre
  • Zabezpečenie stravy na pracovisku alebo cez stravné lístky
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Možnosť 13-teho platu

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:

  • Výučný list v odbore autoklampiar
  • Vodičský preukaz: B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Technické znalosti a technické myslenie
  • Manuálna zručnosť

Prax:

  • Je výhodou (cca 1 rok), nie však podmienkou

Informácie o výberovom konaní

Chcete mať možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojej mzdy? Máte radi dobrý pocit z dobre vykonanej práce? Hľadáme nového člena do tímu našich klampiarov.
Ponúkame množstvo náročnej klampiarskej práce, výsledky sú adekvátne odmenené.

V prípade, že máte záujem a spĺňate uvedené požiadavky, nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie!

Adresa spoločnosti:
AUTOPOLIS, a.s.
Panónska cesta 32 Zobraziť na mape
851 04 Bratislava
www.autopolis.sk

Kontakt:
Kontaktná osoba: Mgr. Adriana Coufalová
E-mail: job@autopolis.sk