Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Akcie FORD ~ NOVÝ FORD KUGA už od 19 980 €

02.12.2016 Akcie FORD

Vyberte si:

NOVÝ FORD KUGA už od 19 980 € s ďalšími bonusmi, alebo s bonusom až 7 990 € a s pneumatikami zadarmo a palivom za 500 €!

Nový Ford Kuga bol stvorený, aby vás inšpiroval a prekonal s vami aj nemožné. Systém SYNC 3 ponúka hlasové ovládanie v českom jazyku, vďaka ktorému sa môžete plne venovať riadeniu a zároveň ovládať audiosystém, telefón či navigáciu. Prebuďte v sebe cestovateľov a usadnite do komfortu a štýlu, ktoré nový Ford Kuga predstavuje.
Zážihový motor 1.5 EcoBoost je kombináciou hospodárnosti a skvelého výkonu. Nový Ford Kuga je tiež vybavený pokrokovými technológiami, ako sú inteligentný pohon všetkých kolies alebo aktívny parkovací asistent, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Spoznajte nový Ford Kuga.

FORD KUGA S ODKUPNÝM BONUSOM až 1 500€!

Viac info - TU


ALEBO:

FORD KUGA S ANNIVERSARY BONUSOM 7 990 € EUR!

Viac info - TU


Spoznajte ďalšie modely FORD s bonusmi - TU!

_____________________________________________________________________________

POHON VŠETKÝCH KOLIES

Inteligentný pohon všetkých kolies nepretržite vyhodnocuje aktuálne jazdné podmienky. Podľa nich priebežne upravuje rozloženie hnacej sily. V prípade potreby automaticky pošle viac hnacej sily na prednú alebo naopak na zadnú nápravu. Výsledkom je znamenitá ovládateľnosť za všetkých okolností a v každom počasí.

BEZ DOTYKU

Ak prídete k vozidlu s plnou náručou batožiny alebo nákupov, nemusíte zložito odkladať svoje veci a hľadať po vreckách kľúče. Vďaka systému KeyFree stačí mať kľúč pri sebe a naznačiť pohyb pripomínajúci kopnutie pod zadným nárazníkom. Piate dvere na novom Forde Kuga sa následne automaticky otvoria.

SYSTÉM SYNC 3

SYNC 3 s hlasovým ovládaním a 8" multifunkčným displejom podčiarkuje zážitok z jazdy s novým Fordom Kuga. Systém umožnuje vyberať hudbu, ovládať spárovaný telefón a navigáciu. Pomocou telefónu a funkcií Applink, Android Auto a Apple CarPlay si napríklad jednoducho nastavíte vzhľad obrazovky podľa predstáv.

BEZPEČNEJŠIA JAZDA

Nehody v pomalej premávke s častým zastavovaním sú až príliš bežné, najmä v rušných mestských uliciach. Active City Stop im dokáže v niektorých prípadoch úplne zabrániť, prípadne zmierniť ich následky. Ak systém zistí, že vozidlo vpredu náhle zastavilo a vy idete rýchlosťou nižšou ako 50 km/h, začne automaticky brzdiť.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford Kuga, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v cenníku (cenník je platný len na skladové vozidlá)
alebo nás kontaktujte

Platnosť akcii - podľa platných cenníkov - Viac informácií v našom FORD CENTRE PETRŽALKA našich predajcov - informujte sa.

Teraz aj s originálnou továrenskou zárukou 5 rokov!

Päťročná záruka pre osobné vozidlá Ford

Ku každému osobnému vozidlu Ford:
Predĺžená záruka Ford Protect 5 rokov / 120 000km
- platí tá z podmienok, ktorá nastane skôr, prvé 2 roky bez obmedzenia počtom km
Asistenčná služba Ford Euroservice 2 roky zdarma po celej Európe

Záruka výrobcu - info

Skladové vozidlá FORD

(Značka Ford na Slovensku bezplatne poskytuje ku každému novému osobnému vozidlu Ford predĺženú záruku Ford Protect. Prvé dva roky je vozidlo kryté základnou zárukou Ford ako doteraz. S kúpou nového osobného vozidla však zákazník automaticky získava aj produkt Ford Protect, ktorý pokrýva obdobie 3., 4. a 5. roku prevádzky vozidla alebo do najazdenia 120 000 km. Platí to, čo uplynie skôr.)

Späť

Galéria k článku

OTVÁRACIE HODINY POČAS VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV