Servis
Objednať sa na servis
Jazda
Testovacia jazda
Akcie
Aktuálne akcie

Akcie HYUNDAI ~ Jedna dynamická filozofia...

17.10.2016 Akcie HYUNDAI

Jedna dynamická filozofia. Tri elektrizujúce interpretácie


Prichádza Hyundai IONIQ s tromi rozličnými druhmi pohonu: Hybrid, Plug-in hybrid? a Electric.
IONIQ je jedným z najaerodynamickejších automobilov na trhu, s efektívnou konštrukciou, inteligentnými detailmi a s komplexom vyspelých asistenčných systémov: systém monitorovania mŕtveho uhla, adaptívny tempomat, systém automatického núdzového brzdenia či systém na udržanie jazdného pruhu. Perfektne vyvážené proporcie kombinované s jemne vyladenými detailmi vytvárajú neobyčajne atraktívny dizajn. Vďaka predĺženej 8-ročnej záruke batérie si môžete dlhé roky pokojne užívať svoju jazdu.
Hyundai IONIQ Hybrid už od 22 990 € a IONIQ Electric od 34 990 €.


IONIQ Electric

Poháňaný e-móciami.

Nabije sa rýchlejšie ako smartfón

Objavte úplne nový Hyundai IONIQ Electric s čisto elektrickým pohonom.? Ponúka pútavý zážitok z jazdy a vynikajúci dojazd až 280 km, samozrejme s nulovými emisiami. Dobíjanie je teraz úplnou lahôdkou: 80 % batérie dobijete už za 23 minút? a s predĺženou 8-ročnou zárukou batérie môžete pokojne vyraziť, pretože máte pred sebou množstvo bezpečných kilometrov. Vo vnútri vozidla nájdete veľa inovácií a high-tech funkcií, ako napríklad adaptívny tempomat, 8-palcový informačný systém s dotykovou navigáciou, Apple CarPlayTM, Android AUTOTM, ako aj zvukový systém Infinity premium. Jednoducho elektrizujúce!

Hyundai IONIQ Electric v ponuke od 34 990 €.

Viac informácii - HYUNDAI IONIQ electricIONIQ Hybrid

Poháňaný inováciami.

Viac inovácií. Menej emisií

Objavte úplne nový Hyundai IONIQ Hybrid. Osloví vás nielen jedinečným zážitkom z jazdy, ale aj výrazným znížením spotreby a emisií. Prekvapí vás jeho neuveriteľne dlhý dojazd viac ako 1 300 km, ako aj predĺžená 8-ročná záruka na lítiovo-iónovú polymérovú batériu. Jazdu vám spríjemní komplex vyspelých asistenčných systémov: systém monitorovania mŕtveho uhla, adaptívny tempomat, systém automatického núdzového brzdenia či systém na udržanie jazdného pruhu.

Hyundai IONIQ Hybrid v ponuke už od 22 990 €.ZÁRUKY A SLUŽBY

8 rokov / 200 000 km ZÁRUKA NA BATÉRIU

5 rokov záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov v cene
5 rokov asistenčná služba v cene
5 rokov zvýhodnená prehliadka v cene

Cenník Hyundai IONIQ Electric

Cenník Hyundai IONIQ Hybrid

Pre viac informácii kontaktujte našich predajcov Hyundai:
na prevádzke Račianska 69
alebo
na prevádzke v Petržalke na Panónskej 32


Spotreba a emisie CO2: Hybrid: 3,4 – 3,9 l/100 km, 79 – 92 g/km, Electric: dojazd 280 km, nulové emisie. Verzia Plug-in hybrid v ponuke v roku 2017. Foto je ilustračné.

Späť

Galéria k článku